Wel, ik had nog een leuk Weleda pakketje liggen, en gebruik het zelf niet, dus andere mensen ervan laten genieten zou ik zo zeggen!
In het pakketje zit: een massage “borstel”, een tube Weleda berken scrub, een flesje Weleda berken anti-cellulitis olie, het boekje met de uitleg daarover en een Weleda Rosa intensieve gezichtscrème.
Maarrrrr… ik geef het niet zomaar weg aan de eerste die erom vraagt!
Mijn gigantische prijsvraag is de volgende: vanaf maandag moet ik een week naar Kuala Lumpur (Maleisië) voor mijn werk. Ik heb daar één vrije dag. Vertel mij wat ik in Kuala Lumpur zeker moet gedaan hebben op die ene dag, de auteur van het leukste antwoordje krijgt het pakketje toegestuurd!
Succes allemaal!
O ja! Een einddatum natuurlijk! Inzendingen gelden tot zondag 26 september om middernacht!
Kuala Lumpur heeft gigantische shoppingcentra. Dus ga misschien eens naar “Bukit Bintang Shopping”
Ik doe niet mee met de wedstrijd, maar als ik ooit naar Kuala Lumpur zou gaan, dan zou dit wel op mijn lijstje staan:
* Petronas Twin towers (ja duh…)
* vogelpark in de Lake gardens http://www.klbirdpark.com/
* Batu caves (13km ten noorden van KL dus taxi of bus nemen) http://en.wikipedia.org/wiki/Batu_Caves
en voor uw vrouwtje anders? ;o)
Ge zegt daar zoiets. Allé how ‘t is goe, hou mij dan maar in de competitie.
Eigenlijk, die torens… laat maar. Dan liever 1 van die 2 andere.